Beğendiğiniz içerikleri sosyal medya üzerinden paylaşarak içeriklerin daha fazla kişi tarafından görüntülenmesine yardımcı olabilirsiniz.

categoryDers Kategorileri

Tüm ders kategorilerinin bulunduğu bu sayfada istediğiniz bir katerogiyi seçip, ilgili kategoriye ait derslere erişebilirsiniz.

category -
Advanced (İleri Seviye)
Kelime ve gramer bilgisi en üst düzeyde olan seviye grubudur. Bu seviyede olan kişiler İngilizceyi akıcı derecede konuşabilir, karşısındaki kişi ne kadar hızlı konuşursa konuşsun anlayabilir ve rahatlıkla İngilizce kitapları okuyabilir.


category 2 Ders
Elementary (Başlangıç Seviyesi)
Genel İngilizcenin ilk seviyesi olan elementary (başlangıç) seviyesindeki eğitim, öğrencinin İngilizceye alışma aşamasıdır. Bu seviyede dili öğrenecek kişinin, İngilizcede zaman ve temel cümle yapılarıyla tanışması sağlanır. Dili, sosyal hayatında kullanmayı hedefleyen öğrenci, belirlenen konu üzerinde oldukça fazla pratik yapma imkanı bulur. Kişi bu sayede İngilizce düşünme, İngilizce anlama ve İngilizce cevaplama yetisini, seviyesine uygun olarak kazanır. Bu seviye, İngilizce eğitiminin başarıyla tamamlanması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle seviyesindeki dil eğitiminin alanında uzman bir kadrodan alınması gerekir.


category 2 Ders
General (Genel)
Herhangi bir seviyeye ait olmayan, genel konularının bulunduğu kategoridir. Bu kategorideki dersler, belli bir seviyeye bağlı kalmadan işlenen İngilizce Konuları kapsar.


category -
Intermediate (Orta Seviye)
Bu grupta bulunan kişiler intermediate seviye grubunun ortasında bulunurlar. Daha fazla kelimeye ve daha fazla ingilizce kalıbına hakim olduklarında anlama konusunda pre-intermediate seviyesindeki kişiler gibi rahattırlar. Ancak konuşma konusu devreye girdiğinde pre-intermediate seviyesindeki kullanıcılardan çok daha iyi durumdadırlar.


category -
Vocabulary (Kelime Bilgisi)
Kelime Bilgisi Kategorisi, günlük hayatta karşınıza çıkacak olan kelimelerin tamamına yakınının üç farklı grupta toplanmış halini ve daha farklı kelime gruplarını bulacağınız bilgileri içerir.