İngilizce Dil Eğitim Platformu.
Advertisement-firatboyan.com
Beğendiğiniz içerikleri facebook twitter veya g+1 üzerinden paylaşarak konuların daha fazla kişi tarafından görüntülenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Genel İngilizce | ingilizce ders ve konu anlatımları

genel, ingilizce, hepingilizce, hep ingilizce İngilizce Eğitim setimiz tüm seviyeden onlarca üniteden oluşup dersler en temel İngilizce konulardan başlayıp ileri seviye İngilizce konuların hemen hemen hepsini kapsamaktadır.

İngilizce Ders ve konu anlatımları tamamen özgündür. Başka sitelerdeki içerikler sitemizde barındırılmaz. İngilizce Dersler, öğrenenlerin sıfırdan başlayacağı şekilde hazırlanmış olup İngilizceyi hiç bilmeyen biri bile kendi başına oturup kolayca İngilizce konuları anlayıp pekiştirebilir.

İngilizce Eğitim sitemiz, İngilizce öğrenen ya da İngilizcesini geliştirmek isteyen her yaştan ve her seviyedeki kesime hitap etmektedir. Sitemizi düzenli olarak kullanan bir kişi, konuşma yeteneği hariç, dilin diğer tüm alanlarında(writing, listening, reading) ciddi bir gelişim gösterir. Özellikle (İngilizce dil bilgisi) english grammar konusunda; içeriği tamamen özgün konu anlatımlarını çalışan bir kişi, İngilizceyi yapısal olarak sindirir.
Yine özellikle, hazırladığımız İngilizce dil bilgisi (english grammar) dersleri, konu farkı gözetmeksizin en ince detayları ile hazırlandı ve hizmetinize sunuldu.

Kategoriler

category

Genel İngilizce Kategorileri

Tüm Genel İngilizce konu anlatım ana başlıklarının bulunduğu bu sayfada istediğiniz bir alanla ilgili katerogi seçip, ilgili kategorinin alt başlıklarına erişebilirsiniz.

category 3 konu
GENERAL ENGLISH (Genel İngilizce)
Genel İngilizce Konularının bulunduğu kategoridir. Bu kategordeki dersler, belli bir seviyeye bağlı kalmadan işlenen İngilizce Konuları kapsar.Kategoriye git »

category 5 konu
VOCABULARY (Kelime Bilgisi)
Kelime Bilgisi Kategorisi, günlük hayatta karşınıza çıkacak olan kelimelerin tamamına yakınının üç farklı grupta toplanmış halini ve daha farklı kelime gruplarını bulacağınız bilgileri içerir.Kategoriye git »

category 18 konu
ELEMENTARY (Başlangıç Seviyesi)
Genel İngilizcenin ilk seviyesi olan elementary (başlangıç) seviyesindeki eğitim, öğrencinin İngilizceye alışma aşamasıdır. Bu seviyede dili öğrenecek kişinin, İngilizcede zaman ve temel cümle yapılarıyla tanışması sağlanır. Dili, sosyal hayatında kullanmayı hedefleyen öğrenci, belirlenen konu üzerinde oldukça fazla pratik yapma imkânı bulur. Kişi bu sayede İngilizce düşünme, İngilizce anlama ve İngilizce cevaplama yetisini, seviyesine uygun olarak kazanır. Bu seviye, İngilizce eğitiminin başarıyla tamamlanması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle seviyesindeki dil eğitiminin alanında uzman bir kadrodan alınması gerekir.Kategoriye git »

category 0 konu
INTERMEDIATE (Orta Seviye)
Bu grupta bulunan kişiler intermediate seviye grubunun ortasında bulunurlar. Daha fazla kelimeye ve daha fazla ingilizce kalıbına hakim olduklarında anlama konusunda pre-intermediate seviyesindeki kişiler gibi rahattırlar. Ancak konuşma konusu devreye girdiğinde pre-intermediate seviyesindeki kullanıcılardan çok daha iyi durumdadırlar.Kategoriye git »

category 3 konu
ADVANCED (İleri Seviye)
Kelime ve gramer bilgisi en üst düzeyde olan seviye grubudur. Bu seviyede olan kişiler ingilizceyi akıcı derecede konuşabilir, karşısındaki kişi ne kadar hızlı konuşursa konuşsun anlayabilir ve rahatlıkla ingilizce kitapları okuyabilir.Kategoriye git »

category 3 konu
Essays (Makaleler)
İngilizce ve İngilizceye dair hemem hemen her konudaki makale yazıların bulabileceğiniz içeriklerin bulunduğu kategoridir.Kategoriye git »


HAKKIMDA

info hepingilizce.com, 2014 yılı başında yayına girmiş olup, sizlerden gelen destek ile de her geçen gün daha da gelişmektedir.
Tek başıma hazırlamış olduğum bu İngilizce eğitim sitesi; tüm seviyeden onlarca üniteden oluşup, dersler en temel İngilizce konularından başlayarak, ileri seviyeye kadar olan İngilizce konuların hemen hemen hepsini kapsamaktadır. İngilizce konuların anlatımlarını sadece ve sadece ben yapmaktayım. Yani İngilizce ders ve konu anlatımları tamamen özgündür.İnternet ortamında İngilizce eğitim içerikleri sağlayan web sitelerinin neredeyse %90'ı, içeriklerini birbirlerinden ÇALARAK yayınlamaktadırlar. Başka sitelerdeki içerikler bu sitede asla barındırılmaz.
İngilizce Dersler, öğrenenlerin sıfırdan başlayacağı şekilde hazırlanmış olup İngilizceyi hiç bilmeyen biri bile kendi başına oturup kolayca İngilizce konularını anlayıp pekiştirebilir.

Devamı »

İLETİŞİM

iletişim Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.

İletişim Formu »
© 2020 - hepingilizce.com | Tüm hakları saklıdır.