İngilizce Dil Eğitim Platformu.
Advertisement-firatboyan.com
Beğendiğiniz içerikleri facebook twitter veya g+1 üzerinden paylaşarak konuların daha fazla kişi tarafından görüntülenmesine yardımcı olabilirsiniz.

hepingilizce.com hakkında

hepingilizce.com, 2014 yılı başında yayına girmiş olup, sizlerden gelen destek ile de her geçen gün daha da gelişmektedir.

Tek başıma hazırlamış olduğum bu İngilizce eğitim sitesi; tüm seviyeden onlarca üniteden oluşup, dersler en temel İngilizce konularından başlayarak, ileri seviyeye kadar olan konuların hemen hemen hepsini kapsamaktadır. İngilizce konuların anlatımlarını sadece ve sadece ben yapmaktayım. Yani İngilizce ders ve konu anlatımları tamamen özgündür.İnternet ortamında İngilizce eğitim içerikleri sağlayan web sitelerinin neredeyse %90'ı, içeriklerini birbirlerinden ÇALARAK yayınlamaktadırlar. Başka sitelerdeki içerikler bu sitede asla barındırılmaz.

İngilizce Dersler, öğrenenlerin sıfırdan başlayacağı şekilde hazırlanmış olup İngilizceyi hiç bilmeyen biri bile kendi başına oturup kolayca İngilizce konularını anlayıp pekiştirebilir.

Bu İngilizce Eğitim Sitesi, İngilizce öğrenen ya da İngilizcesini geliştirmek isteyen her yaştan ve her seviyedeki kesime hitap etmektedir. Sitemi ziyaret eden siz değerli ziyaretçilerimden hiçbir koşul ve isim altında tek kuruş dahi talep etmemekteyim ve etmeyeceğim. Site kullanımı tamamen ücretsizdir. Amacım; İngilizcenin doğru olarak öğretilmesini sağlayarak, doğru bilgiyi doğru adreste paylaşmaktır.

Hazırladığım bu eğitim sitesini düzenli olarak kullanan bir kişi, konuşma yeteneği hariç, dilin diğer tüm alanlarında ciddi bir gelişim gösterir. Özellikle gramer konusunda hazırlanmış içeriği tamamen özgün konu anlatımlarını çalışan bir kişi, İngilizceyi yapısal olarak sindirir. Hazırladığım dil bilgisi (grammar) dersleri, konu farkı gözetmeksizin en ince detayları ile hazırlandı ve hizmetinize sunuldu.

Ayrıca, kelime öğrenmek isteyen kimseler, sitedeki GENEL İNGİLİZCE altındaki VOCABULARY (Kelime Bilgisi) bölümünü kullanarak kelime bilgilerini en eğlenceli ve en etkili şekilde zenginleştirebilirler.

Bu site, İngilizce eğitim alan binlerce insan tarafından destek niteliğinde kullanılmaktadır. Öğrenilen konuları pekiştirmek, eksiklikleri gidermek, zevkli bir şekilde kelime öğrenmek veya çeşitli sınavlara hazırlanmak için binlerce insan her gün hepingilizce.com'u ziyaret etmektedir.

Sitede tüm dersler tamamen ücretsizdir. Üyelik vs. gibi ıvır zıvır işlerle de uğraşmak zorunda da değilsiniz.

İnternet, zaman ve mekandan bağımsız bir eğitim platformu sunduğu için özellikle çalışan bireyler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle, gittiğiniz her yerde dil eğitimine devam edebilmenize imkan verir. Yanınıza alacağınız küçük bir laptopla bir anlamda İngilizce kursunuzu yanınızda taşımış olursunuz. Ders kaçırma gibi bir korkunuz olmaz.

facebook sayfasını beğenerek hepingilizce.com'a destek sağlayabilirsiniz.  https://www.facebook.com/hepingilizcecom

Destekleriniz için telekkürler.

Her konuda benimle iletişime geçebilirsiniz. İLETİŞİM


HAKKIMDA

info hepingilizce.com, 2014 yılı başında yayına girmiş olup, sizlerden gelen destek ile de her geçen gün daha da gelişmektedir.
Tek başıma hazırlamış olduğum bu İngilizce eğitim sitesi; tüm seviyeden onlarca üniteden oluşup, dersler en temel İngilizce konularından başlayarak, ileri seviyeye kadar olan İngilizce konuların hemen hemen hepsini kapsamaktadır. İngilizce konuların anlatımlarını sadece ve sadece ben yapmaktayım. Yani İngilizce ders ve konu anlatımları tamamen özgündür.İnternet ortamında İngilizce eğitim içerikleri sağlayan web sitelerinin neredeyse %90'ı, içeriklerini birbirlerinden ÇALARAK yayınlamaktadırlar. Başka sitelerdeki içerikler bu sitede asla barındırılmaz.
İngilizce Dersler, öğrenenlerin sıfırdan başlayacağı şekilde hazırlanmış olup İngilizceyi hiç bilmeyen biri bile kendi başına oturup kolayca İngilizce konularını anlayıp pekiştirebilir.

Devamı »

İLETİŞİM

iletişim Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.

İletişim Formu »
© 2020 - hepingilizce.com | Tüm hakları saklıdır.