İngilizce Dil Eğitim Platformu.




Advertisement-firatboyan.com




Beğendiğiniz içerikleri facebook twitter veya g+1 üzerinden paylaşarak konuların daha fazla kişi tarafından görüntülenmesine yardımcı olabilirsiniz.

hata404

Aradığınız içerik bulunamamıştır.

Ulaşmak istediğiniz içerik taşınmış olabilir.

Ulaşmak istediğiniz içerik kaldırılmış olabilir.

Ulaşmak istediğiniz içerik bağlantısını adres çubuğundan elle(manuel) yazıyorsanız, bağlantı adresini yanlış yazıyor olabilirsiniz.

Ulaşmak istediğiniz içeriğe erişmek için, sol üst tarafta bulunan site içi arama motorunu kullanarak arama yapmanızı tavsiye ederiz.

Hata raporlarını bildirmek için İLETİŞİM kurabilirsiniz.

Ana Sayfaya ulaşmak için lütfen TIKLAYIN



HAKKIMDA

info hepingilizce.com, 2014 yılı başında yayına girmiş olup, sizlerden gelen destek ile de her geçen gün daha da gelişmektedir.
Tek başıma hazırlamış olduğum bu İngilizce eğitim sitesi; tüm seviyeden onlarca üniteden oluşup, dersler en temel İngilizce konularından başlayarak, ileri seviyeye kadar olan İngilizce konuların hemen hemen hepsini kapsamaktadır. İngilizce konuların anlatımlarını sadece ve sadece ben yapmaktayım. Yani İngilizce ders ve konu anlatımları tamamen özgündür.İnternet ortamında İngilizce eğitim içerikleri sağlayan web sitelerinin neredeyse %90'ı, içeriklerini birbirlerinden ÇALARAK yayınlamaktadırlar. Başka sitelerdeki içerikler bu sitede asla barındırılmaz.
İngilizce Dersler, öğrenenlerin sıfırdan başlayacağı şekilde hazırlanmış olup İngilizceyi hiç bilmeyen biri bile kendi başına oturup kolayca İngilizce konularını anlayıp pekiştirebilir.

Devamı »





İLETİŞİM

iletişim Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.

İletişim Formu »




© 2020 - hepingilizce.com | Tüm hakları saklıdır.