İngilizce Chat-English Chat

Online İngilizce Sohbet Platformu.- Online English Chatting Platform.

İngilizce Chat - Sohbet

İngilizce chat - sohbet sayfamıza hoşgeldiniz.
İngilizce chat kanalı, dünyanın değişik yerlerinden yeni arkadaşlıklar edinmenize ve İngilizcenizi ilerletmenize olanak sağlar. İngilizce chat yapmak, online olarak dünya üzerinde aynı anda onlarca insanla ortak dil ile iletişime geçmenin yanı sıra;
* İngilizcenizi farklı kişilerle, özellikle ana dili İngilizce olan kişilerle, konuşarak geliştirmenize,
* İngilizcenin farklı kullanım yapılarını, bilmediğiniz farklı detayları anlık olarak öğrenmenize ve kendinizi geliştirmenize olanak sağlar. İngilizce sohbet, özellikle reading ve writing becerinizin gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. İngilizce chat odası, sürekli olarak moderatörler tarafından denetlenmektedir ve kurallara aykırı hareket edenler sitede asla barındırılmazlar. İngilizce sohbet odasından atılmamak için, lütfen İngilizce chat paneli içindeki uyarıyı dikkate alınız. İngilizce chat sayfamız, sohbet diyaloglarına aracılık eden bir sayfadır ve eğitim içerikli bir İngilizce sohbet sayfasıdır.

English Chat

Welcome to our English chat room.
In the globalizing world, importance of learning a language becomes significant and the materials used develop and change. This English chat room provides you to chat in english free and find and make friends from the different parts of the world to improve your knowledge of english. Chatting in english provides you to contact dozens of people in the world online and improve your english with Chatting in english provides you to meet different people including the ones whose native languages are English. It also provides you to learn different ways of English language which you may have never learnt up to now. This is a moderated chat room and the ones violating the rules are never hosted in the english chat room. Not to be kicked out of the English chatting room, please conform to the rules which is stated in the English chat panel.


HAKKIMDA

info hepingilizce.com, 2014 yılı başında yayına girmiş olup, sizlerden gelen destek ile de her geçen gün daha da gelişmektedir.
Tek başıma hazırlamış olduğum bu İngilizce eğitim sitesi; tüm seviyeden onlarca üniteden oluşup, dersler en temel İngilizce konularından başlayarak, ileri seviyeye kadar olan İngilizce konuların hemen hemen hepsini kapsamaktadır. İngilizce konuların anlatımlarını sadece ve sadece ben yapmaktayım. Yani İngilizce ders ve konu anlatımları tamamen özgündür.İnternet ortamında İngilizce eğitim içerikleri sağlayan web sitelerinin neredeyse %90'ı, içeriklerini birbirlerinden ÇALARAK yayınlamaktadırlar. Başka sitelerdeki içerikler bu sitede asla barındırılmaz.
İngilizce Dersler, öğrenenlerin sıfırdan başlayacağı şekilde hazırlanmış olup İngilizceyi hiç bilmeyen biri bile kendi başına oturup kolayca İngilizce konularını anlayıp pekiştirebilir.

Devamı »

İLETİŞİM

iletişim Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.

İletişim Formu »
© 2020 - hepingilizce.com | Tüm hakları saklıdır.