İngilizce Chat - İngilizce Sohbet

İngilizce chat kanalı, dünyanın değişik yerlerinden yeni arkadaşlıklar edinmenize ve İngilizcenizi ilerletmenize olanak sağlar. İngilizce chat yapmak, online olarak dünya üzerinde aynı anda onlarca insanla ortak dil ile iletişime geçmenin yanı sıra;
İngilizcenizi farklı kişilerle, özellikle ana dili İngilizce olan kişilerle, konuşarak geliştirmenize,
İngilizcenin farklı kullanım yapılarını, bilmediğiniz farklı detayları anlık olarak öğrenmenize ve kendinizi geliştirmenize olanak sağlar. İngilizce sohbet, özellikle reading ve writing becerinizin gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. İngilizce chat odası, sürekli olarak moderatörler tarafından denetlenmektedir ve kurallara aykırı hareket edenler sitede asla barındırılmazlar. İngilizce sohbet odasından atılmamak için, lütfen İngilizce chat paneli içindeki uyarıyı dikkate alınız. İngilizce chat sayfamız, sohbet diyaloglarına aracılık eden bir sayfadır ve eğitim içerikli bir İngilizce sohbet sayfasıdır.

Uyarı: Bu alanda yapılacak sohbetler içeriklerinde yazılan yazılardan ve yazı içeriklerinden, yazan kişinin kendisi sorumludur. Doğabilecek herhangi bir olumluzluktan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir.