İngilizce Dil Eğitim Platformu.
Advertisement-firatboyan.com
Beğendiğiniz içerikleri facebook twitter veya g+1 üzerinden paylaşarak konuların daha fazla kişi tarafından görüntülenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Kategoriler

category

Genel İngilizce KategorileriELEMENTARY (Başlangıç Seviyesi) Kategorisinde Makale Ara:
Sadece ELEMENTARY (Başlangıç Seviyesi) kategorisindeki arama sonuçlarını gösterecektir.

ELEMENTARY (Başlangıç Seviyesi)


category 13.12.2015 category 3

Simple Present Tense
Simple Present Tense, sürekli yaptığımız eylemleri anlatmak için kullanılan bu zamanın yardımcı filleri do ve does'dır. Türkçedeki zaman eki karşılığı -ir, -ır olarak karşımıza çıkar.Devamı »

category 19.10.2015 category 0

CONTINUOUS TENSE İLE KULLANILMAYAN FİİLLER (-ing takısı almayan fiiller)
* Cümlede ifade edilmek istenen zaman şimdiki zaman olsa bile bazı fiiller nitelikleri açısından continuous tense ile birlikte kullanılmazlar. * Bunun yerine şimdiki zamanda anlatılacak olan olay, cümle içinde simple present tense (geniş zaman) ile ifade edilir. * Türkçeye çevrilirken bu tür fiiller yine -yor anlamında çevirilirler.Devamı »

category 12.10.2015 category 0

Simple Past Tense
SIMPLE PAST TENSE (Görülen geçmiş zaman) Simple Past Tense, Geçmişte belli bir zamanda başlamış ve bitmiş eylemleri anlatmak için kullanılan bu zamanın Türkçedeki karşılığı di’li geçmiş zaman'dır.Devamı »

category 26.08.2015 category 0

The-a-an Articles(The-a-an Tanımlıkları)
Dilimizde değeri olmayan article’ların, İngilizce’de yeri ve önemi çok büyüktür.Her üçü de “Bir” anlamı verir fakat rakamsal anlam içermezler. THE: “The”, konuşmanın geçtiği ortamdaki nesnelerden söz ederken kullanılır yani kullandığımız ifadede hangi nesneden söz ettiğimiz belli ise “the” article’ı kullanılır. “The” sayılabilir tekil, sayılabilir çoğul ve sayılamaz tüm isimlerle kullanılabilir. A: Sessiz(ünsüz) harf ile okunan ve yazılan isimler “a” alır.Belirsiz herhangi bir anlamı verir.Çoğullarda asla kullanılmazlar.Devamı »


1 - 2 - 3 - 4 - 5« Önceki · Sonraki »
Aralık: 1-4 (Toplam 18 Konu)HAKKIMDA

info hepingilizce.com, 2014 yılı başında yayına girmiş olup, sizlerden gelen destek ile de her geçen gün daha da gelişmektedir.
Tek başıma hazırlamış olduğum bu İngilizce eğitim sitesi; tüm seviyeden onlarca üniteden oluşup, dersler en temel İngilizce konularından başlayarak, ileri seviyeye kadar olan İngilizce konuların hemen hemen hepsini kapsamaktadır. İngilizce konuların anlatımlarını sadece ve sadece ben yapmaktayım. Yani İngilizce ders ve konu anlatımları tamamen özgündür.İnternet ortamında İngilizce eğitim içerikleri sağlayan web sitelerinin neredeyse %90'ı, içeriklerini birbirlerinden ÇALARAK yayınlamaktadırlar. Başka sitelerdeki içerikler bu sitede asla barındırılmaz.
İngilizce Dersler, öğrenenlerin sıfırdan başlayacağı şekilde hazırlanmış olup İngilizceyi hiç bilmeyen biri bile kendi başına oturup kolayca İngilizce konularını anlayıp pekiştirebilir.

Devamı »

İLETİŞİM

iletişim Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.

İletişim Formu »
© 2020 - hepingilizce.com | Tüm hakları saklıdır.